Fiat 500 1.0 Hybrid 70 pk Airco ECC, Apple Carplay Cruise Control, PDC achter, DAB+

€ 13.800,-

Vanaf € 263

Maandbedrag obv. 72 maanden

Dit kun je van ons verwachten

Een autolening is zeer eenvoudig aan te vragen, kosteloos èn geheel vrijblijvend. Wanneer je een autofinanciering aanvraagt, dan ontvang je soms al binnen 15 minuten een goedgekeurde offerte in je mailbox. We zijn sneller dan je denkt!

Heb je een vraag? Bel dan 085 - 773 1079 of stuur ons een WhatsApp.

Voertuiggegevens van deze Fiat 500

Kilometerstand:
35.346 km
Brandstof:
Benzine
Transmissie:
Handgeschakeld
Bouwjaar:
04-2023
Carrosserie:
Hatchback
Gewicht:
943 kg
Kleur:
Wit
Deuren:
3 deuren
Zitplaatsen:
4 zitplaatsen
Vermogen:
69 PK
Cilinderinhoud:
1000 cm3
Aantal cilinders:
3
Energylabel:
B
BTW / marge:
BTW
Kenteken:
HFP-96-D

Opties en accessoires

  • 12V aansluiting
  • 7” TFT instrumentenpaneel in kleur (4GF)
  • ABS
  • Achterbank in gelijke delen neerklapbaar (195)
  • Airco
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Audio installatie
  • Automatische airconditioning
  • Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
  • Aux
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bekerhouders
  • Bestuurdersairbag
  • Bianco Gelato (4H5)
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • Boordcomputer
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Centrale deurvergrendeling
  • Cruise control
  • DAB ontvanger
  • Elektrische ramen voor
  • Hoofd airbag(s) voor
  • In hoogte verstelbare bestuurdersstoel (JTM)
  • Knie airbag(s)
  • Kunstlederen stuurwiel
  • LED dagrijverlichting (9U5)
  • Lichtsensor (051)
  • Mistlampen (097)
  • Multimedia-voorbereiding
  • Pack Comfort (5N0)
  • Parkeersensoren achter (508)
  • Passagiersairbag
  • Regensensor (347)
  • Rookvrij
  • Start/stop systeem
  • Stuur verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Zij airbag(s) voor

Wat klanten van ons vinden

99% van de klanten beveelt Auto Financier aan. De ervaringen van onze klanten delen wij graag met je.

Voor de derde keer een auto gekocht via Auto Financier Nederland en zeer tevreden over Arjen. Op naar de volgende!! Thanks weer voor de goede service.

Wauw. Binnen 2 dagen een offerte gekregen, auto bekeken en contracten getekend. Zo snel kan het gaan. Duidelijke en heldere voorwaarden en snel op weg geholpen. Communicatie en proces verliep erg soepel. Ik kan iedereen dit bedrijf aanraden.

Admir deed werkelijk zijn best, schouders eronder gezet en sneller dan dit kun je je financiering niet krijgen! Keep on doing the good job

Afbeeldingen van deze Fiat 500

Deze Fiat 500 wordt aangeboden door

Lenferink Auto's B.V.

Plesmanweg 11 te Almelo
Bekijk alle voertuigen van deze dealer

Omschrijving van deze Fiat 500

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Erik Busscher.  0546 - 639 616 / 06 55 18 76 37 / ebusscher@lenferink.nl

Of kijk op www.lenferink.nl

Voel de passie waarmee de Italiaanse ontwerpers deze auto hebben gebouwd. Dit is een Fiat 500 uit 2023, hij heeft 35346 kilometer gelopen. Uitstekende prestaties op de weg dankzij de verbrandingsmotor én elektromotor. En héél vriendelijk voor het milieu en portemonnee! Ook LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, elektrisch verstelbare buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen voor, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en start-stopsysteem horen tot de voorzieningen op deze auto.

Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem via knoppen op het stuur. Dab-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Fiat 500 zonder problemen op z'n plaats. Het luxeniveau in deze Fiat is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. Met centrale portiervergrendeling, boordcomputer, verstelbaar stuur en bekerhouder is deze Fiat helemaal compleet.

De geavanceerde technologie in deze Fiat is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.

Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.

Kijk voor meer occasions op www.lenferink.nl 

Optioneel bieden wij u diverse afleverpakketten.

Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lenferink Auto's BV niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Meer informatie

Algemene informatie
Modeljaar: 2015
Tellerstand: 35.346 km

Technische informatie
Koppel: 92 Nm
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 13,8 s
Topsnelheid: 167 km/u

Maten en gewichten
Laadvermogen: 395 kg
GVW: 1.338 kg
Afmetingen (LxB): 357 x 163 cm
Wielbasis: 230 cm

Interieur
Aantal zitplaatsen: 4

Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Historie
Aantal eigenaren: 1

Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 88 - € 97 per kwartaal

Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Erik Busscher
Fiat 500

Fiat 500 1.0 Hybrid 70 pk Airco ECC, Apple Carplay Cruise Control,...