Geld lenen kost geld

29 Nissan Juke occasions beschikbaar voor autofinanciering

Een gebruikte Nissan Juke op afbetaling kopen? Hieronder zie je het actuele aanbod, met benzinemotor of als hybride. Kies een auto, bereken je maandlast en vraag je autolening online aan. Onder het aanbod vind je een koopgids per generatie met data van de RDW.

Lees meer

Een gebruikte Nissan Juke kopen en financieren.
Compacte crossover als benzine of, vanaf 2022, hybride.

Er staan bijna 23.000 Nissan Jukes van bouwjaar 2010 of later in het Nederlandse kentekenregister, verdeeld over twee generaties. De eerste generatie (tot 2019) heeft vooral een 1.6 of 1.2 benzinemotor, de tweede een 1.0 benzine of een hybride. Let op: de hybride mag maar 750 kg trekken, de benzines meestal 1.250 kg. Bij de APK valt de eerste generatie op door speling in fuseekogels en stuurkogels. Deze koopgids gebruikt open data van de RDW.

Welke Juke past bij jou?

GeneratieEerste toelatingBrandstofIn Nederland geregistreerdPast bij
Juke 12010 tot 201999% benzine12.588Wie een betaalbare crossover zoekt
Juke 22019 tot 202664% benzine, 36% hybride10.171Wie een jongere Juke zoekt, eventueel als hybride

Bron: RDW kentekenregister, stand 26 oktober 2026, datum eerste toelating 2010 of later, ingedeeld op typegoedkeuring.

Motoren en trekgewicht

Het trekgewicht verschilt vooral tussen benzine en hybride. Check altijd het kenteken.

Juke 1

  • Benzine 1.6 met 117 pk of 1.2 met 116 pk, ook 1.6 met 190 of 200 pk
  • Trekgewicht Meestal 1.250 kg

Juke 2

  • Benzine 1.0 met 114 of 117 pk. 1.250 kg
  • Hybride 1.6 benzine met elektromotor. 750 kg

Bron: RDW kentekenregister, vermogen omgerekend van kW naar pk. Het trekgewicht geldt voor een geremde aanhangwagen.

De 10 vaakst gevonden APK-afkeurpunten bij de Juke

Tussen oktober 2023 en oktober 2026 kregen 11.366 Jukes bij de APK samen 34.281 meldingen. Dit zijn de afkeurpunten die het vaakst voorkwamen, vergeleken met alle lichte voertuigen.

#AfkeurpuntMeldingenAandeel JukeLandelijk
1Bandenspanning niet op juiste waarde2.8598,3%7,3%
2Fuseekogel te veel speling2.7938,1%1,2%
3Ruitenwissers geven onvoldoende zicht2.1076,1%3,8%
4Band onvoldoende profiel2.0856,1%6,9%
5Dimlicht onjuist afgesteld1.9425,7%5,6%
6Kentekenplaatverlichting werkt niet1.8875,5%5,4%
7Stuurkogel te veel speling1.4504,2%0,9%
8Band beschadigd1.0803,2%2,8%
9Uitlaat niet gasdicht8572,5%2,1%
10Stadslicht werkt niet (goed)8302,4%3,6%

Bron: RDW Open Data, geconstateerde gebreken APK lichte voertuigen, 1 oktober 2023 tot 26 oktober 2026. Landelijk = alle lichte voertuigen in dezelfde periode, niet gecorrigeerd voor leeftijd. Vetgedrukt: minstens anderhalf keer zo vaak als landelijk.

Waar je per generatie extra op let

Juke 1 (2010 tot 2019)

  • Fuseekogels Te veel speling: 8,7% van de meldingen, ruim zeven keer zo vaak als landelijk.
  • Stuurkogels Te veel speling: 4,5%, vijf keer zo vaak.
  • Mistachterlicht Afgeschermd of beschadigd: opvallend vaak afgekeurd.
  • Gordels Beschadigde gordels: 2,2%, landelijk 0,4%.

Juke 2 (vanaf 2019)

  • Ruitenwissers Onvoldoende zicht: 16,9% van de meldingen, ruim vier keer zo vaak.
  • eCall Waarschuwing van het noodoproepsysteem: 2,8% van de meldingen.
  • Achterbank Actie voor de vergrendeling van de rugleuning (2021): 23 nog open.

Terugroepacties: controleer of ze zijn uitgevoerd

Voor de Juke zijn 16 terugroepacties bekend bij de RDW. Bij 52 auto's staat nog een actie open. Check het kenteken in de RDW Voertuiginformatie voordat je koopt.

GeneratieTerugroepactieJaarNog open
Juke 2Rugleuning van de achterbank vergrendelt mogelijk niet goed202123 van 1.672
Juke 2Veiligheidsgordel mogelijk beschadigd202516 van 276
Juke 1Brandstofdruksensor niet correct vastgezet20155 van 237
Juke 1Brandstofdruksensor met verkeerd aanhaalmoment20123 van 534
Juke 1Startknop kan ingedrukt blijven hangen20153 van 137

Bron: RDW Open Data terugroepacties, stand 26 oktober 2026.

Juke of een andere Nissan?

Groter is de Nissan Qashqai. Bekijk ook alle Nissan-modellen.

Juke of een andere compacte SUV?

Vergelijkbare SUV's zijn de Renault Captur, de Ford Puma en de Toyota Yaris Cross.

Controlelijst voor je proefrit

  • Kenteken checken Openstaande terugroepacties, APK-historie en tellerstand via de RDW en het NAP-rapport.
  • Wielophanging Bij een Juke 1: laat fuseekogels en stuurkogels controleren op speling.
  • Ruitenwissers Test de wissers en vervang versleten bladen.
  • Verlichting Check het mistachterlicht, dimlicht en stadslicht.
  • Gordels Kijk of alle gordels heel zijn.
  • Trekhaak Wil je trekken? De Juke hybride mag maar 750 kg.

Meer tips in onze occasion koopgids.

Zo financier je een Juke als particulier

STAP 1

Kies je Juke

Filter het aanbod hierboven op generatie, brandstof en kilometerstand. Een oudere Juke financieren? Check eerst hoe oud een auto mag zijn voor een lening.

STAP 2

Bereken je maandlast

Speel met aanbetaling en looptijd in de calculator.

STAP 3

Vraag aan

Je aanvraag wordt beoordeeld op inkomen en BKR-gegevens. Je hoort waar je aan toe bent voordat je iets tekent.

Rijd je zakelijk? Dan kan financial lease een alternatief zijn. Geld lenen kost geld.

Twijfel je nog? Vergelijk de Juke met de Nissan Qashqai, de Renault Captur of de Ford Puma, of bekijk alle Nissan-modellen.

Vraag je autolening aan

Veelgestelde vragen over Nissan Juke