Geld lenen kost geld

44 Renault Kadjar occasions beschikbaar voor autofinanciering

Een gebruikte Renault Kadjar op afbetaling kopen? Hieronder zie je het actuele aanbod van deze compacte SUV. Kies een auto, bereken je maandlast en vraag je autolening online aan. Onder het aanbod vind je een koopgids met data van de RDW.

Lees meer

Een gebruikte Renault Kadjar kopen en financieren.
Compacte SUV met benzine- of dieselmotor, op de markt van 2015 tot 2023.

Er staan ruim 17.200 Renault Kadjars in het Nederlandse kentekenregister, met eerste toelating tussen 2015 en 2023. Negen op de tien rijden op benzine, meestal met een 1.2 (131 pk) of een 1.3 (140 of 159 pk). De meeste Kadjars mogen 1.500 kg trekken. Goed nieuws: bij geen enkele Kadjar staat nog een terugroepactie open. Bij de APK vallen de stofhoezen van de fuseekogels vaker af dan gemiddeld. Deze koopgids gebruikt open data van de RDW.

Welke Kadjar past bij jou?

MotorEerste toelatingVermogenIn Nederland geregistreerdPast bij
1.2 benzine2015 tot 2019131 pk9.040Wie een betaalbare Kadjar zoekt
1.3 benzine2018 tot 2023140, 158 of 159 pk6.270Wie een jongere Kadjar zoekt
Diesel2015 tot 2022Vooral 1.5 met 110 pk1.467Wie veel kilometers maakt

Bron: RDW kentekenregister, stand 26 oktober 2026. Eén typegoedkeuring; ingedeeld op brandstof en motor. De periodes per motor volgen uit de datum eerste toelating.

Trekgewicht

Bij de meeste Kadjars staat 1.500 kg. Check altijd het kenteken.

Benzine

  • 1.500 kg 14.594 van de 15.618 benzines
  • Ook 1.200 kg (714 auto's) of 1.800 kg (309 auto's)

Diesel

  • Trekgewicht 1.350 of 1.450 kg, een deel 1.800 kg

Bron: RDW kentekenregister, vermogen omgerekend van kW naar pk. Het trekgewicht geldt voor een geremde aanhangwagen.

De 10 vaakst gevonden APK-afkeurpunten bij de Kadjar

Tussen oktober 2023 en oktober 2026 kregen 9.544 Kadjars bij de APK samen 19.684 meldingen. Dit zijn de afkeurpunten die het vaakst voorkwamen, vergeleken met alle lichte voertuigen.

#AfkeurpuntMeldingenAandeel KadjarLandelijk
1Bandenspanning niet op juiste waarde2.21311,2%7,3%
2Kentekenplaatverlichting werkt niet1.9509,9%5,4%
3Band onvoldoende profiel1.8629,5%6,9%
4Dimlicht onjuist afgesteld1.4467,3%5,6%
5Stofhoes fuseekogel beschadigd1.2256,2%1,1%
6Band beschadigd1.1045,6%2,8%
7Ruitenwissers geven onvoldoende zicht1.0895,5%3,8%
8Dim- of grootlicht werkt niet (goed)5853,0%1,7%
9Stofhoes stuurinrichting beschadigd3831,9%1,2%
10Bevestiging remvoering raakt2921,5%1,0%

Bron: RDW Open Data, geconstateerde gebreken APK lichte voertuigen, 1 oktober 2023 tot 26 oktober 2026. Landelijk = alle lichte voertuigen in dezelfde periode, niet gecorrigeerd voor leeftijd. Vetgedrukt: minstens anderhalf keer zo vaak als landelijk.

Waar je bij een Kadjar extra op let

Wielophanging

  • Fuseekogels Beschadigde stofhoes: 6,2% van de meldingen, ruim vijf keer zo vaak als landelijk.
  • Stuurinrichting Beschadigde stofhoes: 1,9%, landelijk 1,2%.
  • Remschijven Ernstig gecorrodeerde remschijven komen vaker voor.

Verlichting

  • Kentekenplaatverlichting 9,9% van de meldingen, landelijk 5,4%.
  • Dim- en grootlicht Werkt niet goed: 3,0%, landelijk 1,7%.
  • Mistlampen Beschadigde mistachterlichten komen vaker voor.

Terugroepacties: controleer of ze zijn uitgevoerd

Voor de Kadjar zijn 6 terugroepacties bekend bij de RDW. Bij geen enkele auto staat er nog een open. Check het kenteken in de RDW Voertuiginformatie voordat je koopt.

GeneratieTerugroepactieJaarNog open
KadjarGordijnairbags en brandstoftankvulhals mogelijk onjuist gemonteerd20160 van 452
KadjarOntstekingsmechanisme van de gordijnairbag werkt mogelijk niet20170 van 48
KadjarRegeleenheid van de brandstofinspuiting werkt niet correct20160 van 27

Bron: RDW Open Data terugroepacties, stand 26 oktober 2026.

Kadjar of een andere Renault?

Kleiner is de Renault Captur. Jonger en vergelijkbaar van formaat is de Renault Austral. Ook hoog zit je in de Renault Arkana.

Kadjar of een andere SUV?

Vergelijkbare SUV's zijn de Nissan Qashqai, de Peugeot 3008 en de Kia Sportage.

Controlelijst voor je proefrit

  • Kenteken checken APK-historie en tellerstand via de RDW en het NAP-rapport.
  • Wielophanging Laat de stofhoezen van de fuseekogels en de stuurinrichting controleren.
  • Verlichting Test kentekenplaatverlichting, dim- en grootlicht en de mistlampen.
  • Remmen Kijk naar corrosie op de remschijven.
  • Banden Controleer profiel, schade en bandenspanning.
  • Trekhaak Wil je trekken? De meeste Kadjars mogen 1.500 kg.

Meer tips in onze occasion koopgids.

Zo financier je een Kadjar als particulier

STAP 1

Kies je Kadjar

Filter het aanbod hierboven op motor, bouwjaar en kilometerstand. Een oudere Kadjar financieren? Check eerst hoe oud een auto mag zijn voor een lening.

STAP 2

Bereken je maandlast

Speel met aanbetaling en looptijd in de calculator.

STAP 3

Vraag aan

Je aanvraag wordt beoordeeld op inkomen en BKR-gegevens. Je hoort waar je aan toe bent voordat je iets tekent.

Rijd je zakelijk? Dan kan financial lease een alternatief zijn. Geld lenen kost geld.

Twijfel je nog? Vergelijk de Kadjar met de Nissan Qashqai, de Renault Austral of de Peugeot 3008, of bekijk alle Renault-modellen.

Vraag je autolening aan

Veelgestelde vragen over Renault Kadjar