Geld lenen kost geld

3 Skoda Yeti occasions beschikbaar voor autofinanciering

Een gebruikte Skoda Yeti op afbetaling kopen? Hieronder zie je het actuele aanbod van deze Skoda. Kies een auto, bereken je maandlast en vraag je autolening online aan. Onder het aanbod vind je een koopgids met data van de RDW.

Lees meer

Een gebruikte Skoda Yeti kopen en financieren.
Skoda, geregistreerd van 2010 tot 2017.

Er staan ruim 9.300 Skoda Yeti's in het Nederlandse kentekenregister, met eerste toelating van 2010 tot 2017. Bijna allemaal rijden ze op benzine, meestal met een 1.2 van 105 of 110 pk, ook met een 1.4 of 1.8. In het register staan ze als stationwagen. De meeste mogen 1.200 of 1.300 kg trekken. Bij de APK valt roestschade aan de wielophanging en veerschotels vaker op dan gemiddeld. Bij 91 auto's staat nog een terugroepactie open. Deze koopgids gebruikt open data van de RDW.

Welke Yeti past bij jou?

BrandstofEerste toelatingMotor (meest geregistreerd)In Nederland geregistreerdPast bij
Benzine2010 tot 20171.2 met 105 of 110 pk; 1.4 met 122 tot 150 pk; 1.8 met 160 pk9.132Wie een Yeti op benzine zoekt
Diesel2010 tot 2017Diesel217Wie wil trekken: tot 2.100 kg

Bron: RDW kentekenregister, stand 26 oktober 2026, vermogen omgerekend van kW naar pk. Alle Yeti's vallen onder één typegoedkeuring en zijn hier ingedeeld op brandstof.

Trekgewicht

Het trekgewicht van de Yeti verschilt per motor. Check altijd het kenteken.

Trekgewicht

  • Benzine 1.2 Meestal 1.200 kg
  • Benzine 1.4 Meestal 1.300 kg
  • Benzine 1.8 1.800 kg
  • Diesel 1.400 tot 2.100 kg

Carrosserie

  • Stationwagen Zo staat de Yeti in het kentekenregister

Bron: RDW kentekenregister. Het trekgewicht geldt voor een geremde aanhangwagen.

De 10 vaakst gevonden APK-afkeurpunten bij de Yeti

Tussen oktober 2023 en oktober 2026 kregen 6.979 Yeti's bij de APK samen 20.027 meldingen. Dit zijn de afkeurpunten die het vaakst voorkwamen, vergeleken met alle lichte voertuigen.

#AfkeurpuntMeldingenAandeel YetiLandelijk
1Bandenspanning niet op juiste waarde2.10510,5%7,3%
2Dimlicht onjuist afgesteld1.4517,2%5,6%
3Band onvoldoende profiel1.1105,5%6,9%
4Band beschadigd7263,6%2,8%
5Ruitenwissers geven onvoldoende zicht6363,2%3,8%
6Stofhoes aandrijfas beschadigd5652,8%1,7%
7Kleur richtingaanwijzers wijkt af5262,6%1,7%
8Retroreflector vertoont gebrek4892,4%0,4%
9Stofhoes fuseekogel beschadigd4592,3%1,1%
10Stadslicht werkt niet (goed)4292,1%3,6%

Bron: RDW Open Data, geconstateerde gebreken APK lichte voertuigen, 1 oktober 2023 tot 26 oktober 2026. Landelijk = alle lichte voertuigen in dezelfde periode, niet gecorrigeerd voor leeftijd. Vetgedrukt: minstens anderhalf keer zo vaak als landelijk.

Waar je bij een gebruikte Yeti op let

Roest

  • Wielophanging Roestschade aan as of wielgeleiding: 2,1% van de meldingen, landelijk 0,1%.
  • Veerschotels Roestschade: 1,2%, landelijk 0,1%.

Terugroepacties

  • Bestuurdersairbag Drijfgas kan verslechteren door luchtvochtigheid: meerdere acties (2023 tot augustus 2026), samen 35 nog open.
  • Diesel EA189 Software-update voor de uitstoot (2015): 54 van 248 nog open.

Terugroepacties: controleer of ze zijn uitgevoerd

Voor de Yeti zijn 6 terugroepacties bekend bij de RDW. Bij 91 auto's staat nog een actie open. Check het kenteken in de RDW Voertuiginformatie voordat je koopt.

GeneratieTerugroepactieJaarNog open
Yeti dieselSoftware EA189-dieselmotor (uitstoot)201554 van 248
YetiDrijfgas bestuurdersairbag kan verslechteren door luchtvochtigheid202319 van 271
YetiDrijfgas bestuurdersairbag kan verslechterd zijn202614 van 16
YetiOntstekingsmechanisme gordels voorstoelen mogelijk onjuist20172 van 57

Bron: RDW Open Data terugroepacties, stand 26 oktober 2026.

Yeti of een andere Skoda?

Andere SUV's van Skoda zijn de Skoda Karoq en de Skoda Kodiaq. Kijk ook naar de Skoda Octavia.

Yeti of een ander merk?

Kijk ook naar de Volkswagen Tiguan, de Nissan Qashqai en de Kia Sportage.

Controlelijst voor je proefrit

  • Kenteken checken Openstaande terugroepacties, APK-historie en tellerstand via de RDW en het NAP-rapport.
  • Roest Laat de wielophanging en veerschotels op roest controleren.
  • Airbag Vraag of de airbagacties zijn uitgevoerd.
  • Stofhoezen Laat de stofhoezen van aandrijfassen en fuseekogels controleren.
  • Trekhaak Wil je trekken? Check het kenteken: 1.200 tot 2.100 kg.

Meer tips in onze occasion koopgids.

Zo financier je een Yeti als particulier

STAP 1

Kies je Yeti

Filter het aanbod hierboven op motor, bouwjaar en kilometerstand.

STAP 2

Bereken je maandlast

Speel met aanbetaling en looptijd in de calculator.

STAP 3

Vraag aan

Je aanvraag wordt beoordeeld op inkomen en BKR-gegevens. Je hoort waar je aan toe bent voordat je iets tekent.

Rijd je zakelijk? Dan kan financial lease een alternatief zijn. Geld lenen kost geld.

Twijfel je nog? Vergelijk de Yeti met de Skoda Karoq, de Volkswagen Tiguan of de Nissan Qashqai, of bekijk alle Skoda-modellen.

Vraag je autolening aan

Veelgestelde vragen over Skoda Yeti