Geld lenen kost geld

33 Jeep Renegade occasions beschikbaar voor autofinanciering

Een gebruikte Jeep Renegade op afbetaling kopen? Hieronder zie je het actuele aanbod, als benzine, hybride of plug-in hybride. Kies een auto, bereken je maandlast en vraag je autolening online aan. Onder het aanbod vind je een koopgids met data van de RDW.

Lees meer

Een gebruikte Jeep Renegade kopen en financieren.
Compacte SUV als benzine, hybride of plug-in hybride.

Er staan bijna 6.400 Jeep Renegades in het Nederlandse kentekenregister. Driekwart rijdt op benzine, de rest is een plug-in hybride of een hybride. Het trekgewicht hangt sterk af van de motor: van 800 kg bij een deel van de benzines tot 1.450 kg bij de hybride. Bij de APK valt de Renegade bijna negen keer zo vaak als gemiddeld af op een beschadigde stofhoes van de stuurinrichting. Deze koopgids gebruikt open data van de RDW.

Welke Renegade past bij jou?

AandrijvingEerste toelatingMeest geregistreerde motorIn Nederland geregistreerdPast bij
Benzine2014 tot 20221.4 met 140 pk, 1.0 met 120 pk of 1.3 met 150 of 151 pk4.758Wie een betaalbare oudere Renegade zoekt
Plug-in hybride2020 tot 20251.3 benzine plus elektromotor908Wie thuis kan laden en vaak korte ritten rijdt
Hybride2022 tot 20261.5 benzine met elektrische ondersteuning534Wie een jonge Renegade zoekt zonder te laden

Bron: RDW kentekenregister, stand 26 oktober 2026. Alle Renegades delen één typegoedkeuring. Daarnaast een klein aantal diesels (62) en LPG-auto's.

Trekgewicht per aandrijving

Het trekgewicht verschilt sterk per motor. Check altijd het kenteken.

Benzine

  • Meest geregistreerd 1.000 kg (1.415 auto's) of 1.200 kg (1.163 auto's)
  • Ook 1.250 kg, 1.450 kg of 800 kg

Hybride en plug-in

  • Hybride 1.450 kg bij alle geregistreerde auto's
  • Plug-in hybride 1.150 kg bij alle geregistreerde auto's

Bron: RDW kentekenregister, vermogen omgerekend van kW naar pk. Het trekgewicht geldt voor een geremde aanhangwagen.

De 10 vaakst gevonden APK-afkeurpunten bij de Renegade

Tussen oktober 2023 en oktober 2026 kregen 3.118 Renegades bij de APK samen 6.783 meldingen. Dit zijn de afkeurpunten die het vaakst voorkwamen, vergeleken met alle lichte voertuigen.

#AfkeurpuntMeldingenAandeel RenegadeLandelijk
1Bandenspanning niet op juiste waarde72810,7%7,3%
2Band onvoldoende profiel72610,7%6,9%
3Stofhoes stuurinrichting beschadigd72010,6%1,2%
4Dimlicht onjuist afgesteld6259,2%5,6%
5Kentekenplaatverlichting werkt niet2774,1%5,4%
6Band beschadigd2323,4%2,8%
7Ruitenwissers geven onvoldoende zicht1802,7%3,8%
8Mistlicht voor onjuist afgesteld1752,6%0,4%
9Kleur richtingaanwijzers wijkt af1732,6%1,7%
10Stadslicht werkt niet (goed)1271,9%3,6%

Bron: RDW Open Data, geconstateerde gebreken APK lichte voertuigen, 1 oktober 2023 tot 26 oktober 2026. Landelijk = alle lichte voertuigen in dezelfde periode, niet gecorrigeerd voor leeftijd. Vetgedrukt: minstens anderhalf keer zo vaak als landelijk.

Waar je bij een Renegade extra op let

Alle Renegades

  • Stuurinrichting Beschadigde stofhoes: 10,6% van de meldingen, landelijk 1,2%.
  • Mistlampen Mistlicht voor onjuist afgesteld: zeven keer zo vaak als landelijk.
  • Remschijven Ernstig gecorrodeerde remschijven komen vaker voor dan gemiddeld.

Hybride en plug-in

  • Terugroepacties Voor de jongere uitvoeringen lopen acties voor de laadmodule en de tractiebatterij. Check het kenteken.
  • Laden Bij een plug-in: test het laden en vraag naar de laadkabel.

Terugroepacties: controleer of ze zijn uitgevoerd

Voor de Renegade zijn 10 terugroepacties bekend bij de RDW. Bij 58 auto's staat nog een actie open. Check het kenteken in de RDW Voertuiginformatie voordat je koopt.

GeneratieTerugroepactieJaarNog open
Plug-in hybrideKabelverbinding met de laadmodule (IDCM) mogelijk niet goed vastgezet202421 van 24
RenegadeHoofdairbags mogelijk niet aangesloten202213 van 20
RenegadeAirbagregelmodule werkt mogelijk niet goed na aansluiten van diagnoseapparatuur201911 van 677
RenegadeRempedaal niet sterk genoeg, kan inklappen20249 van 284
HybrideKans op waterinfiltratie in de 48 volt tractiebatterij20234 van 25

Bron: RDW Open Data terugroepacties, stand 26 oktober 2026.

Renegade of een andere Jeep?

Groter is de Jeep Compass. Kleiner en jonger is de Jeep Avenger. Bekijk ook alle Jeep-modellen.

Renegade of een andere compacte SUV?

Vergelijkbare compacte SUV's zijn de Volkswagen T-Roc, de Ford Puma en de Kia Stonic.

Controlelijst voor je proefrit

  • Kenteken checken Openstaande terugroepacties, APK-historie en tellerstand via de RDW en het NAP-rapport.
  • Stuurinrichting Laat de stofhoezen van de stuurinrichting controleren.
  • Verlichting Check of de mistlampen en het dimlicht goed staan afgesteld.
  • Remmen Kijk naar corrosie op de remschijven.
  • Trekhaak Wil je trekken? Check het trekgewicht, dat loopt van 800 tot 1.450 kg.
  • Laden Bij een plug-in: test het laden en vraag naar de laadkabel.

Meer tips in onze occasion koopgids.

Zo financier je een Renegade als particulier

STAP 1

Kies je Renegade

Filter het aanbod hierboven op aandrijving, bouwjaar en kilometerstand. Een oudere Renegade financieren? Check eerst hoe oud een auto mag zijn voor een lening.

STAP 2

Bereken je maandlast

Speel met aanbetaling en looptijd in de calculator.

STAP 3

Vraag aan

Je aanvraag wordt beoordeeld op inkomen en BKR-gegevens. Je hoort waar je aan toe bent voordat je iets tekent.

Rijd je zakelijk? Dan kan financial lease een alternatief zijn. Geld lenen kost geld.

Twijfel je nog? Vergelijk de Renegade met de Jeep Compass, de Volkswagen T-Roc of de Ford Puma, of bekijk alle Jeep-modellen.

Vraag je autolening aan

Veelgestelde vragen over Jeep Renegade